KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15836498
nr 1583 6498
Ludde Lundin, Folkpark. Signerad, daterad -58. Olja på duk, 51x33, yttermått inklusive ram. 65x47 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 december 2023
kl 19:15:02
100 kr
200 kr
300 kr